פילוסופיית חיים

קריון Kryon – ההסבר המפורט

קריון Kryon – הישות המתוקשרת על ידי לי קרול ששינה את הצירים המגנטיים של כדור הארץ והגיע אלינו על מנת לעזור לנו לשנות את עצמנו ואת העולם, מספר לנו שקיימים 12 רבדים של DNA . הראשון שבהם הוא הכימי, ו-11 רבדים אלקטרומגנטיים שמחוברים לרובד הכימי. (קיימים 11 ספרים מתורגמים לעברית, כמו גם לשפות נוספות)

הדבר המדהים ביותר בעיני, שקריון, בפיו של לי קרול שמדבר אנגלית ולא יודע כלל עברית, מבטא שמות קבליים בעברית לכל אחד מהרבדים. למשל הרובד הכימי שלנו נקרא בפי קריון "כתר עץ חיים זהו". לעץ החיים לפי הקבלה שלנו משמעות עצומה. בלי האנרגיה העצומה של עץ החיים, לא תיתכן שום בריאה של חיים פיזיים על פני כדור הארץ שלנו. זו היא ממש האנרגיה האלוהית הראשונית. "כתר" – נותן הדגשה נוספת לעץ החיים. זו היא ה"ספירה" העליונה ביותר מתוך עשר הספירות של הקבלה והיא מאפשרת את הכניסה של "אור אינסוף" (גם אם הוא מסונן) לתוך חיינו.

הרובד השני נקרא בפי קריון: "תורת עשר הספירות". זה הוא DNA שאחראי על תכונות הנפש שלנו, על התובנות והרגשות השונים. עשר הספירות לפי הקבלה הם מרכזי אנרגיה. (קצת דומה למשמעות של הצ'קרות בתורות המזרחיות). מרכזים אלו קיימים בגוף של כל אדם וגם ביקום (בעולמות השונים לפי הקבלה). ניתן לעבוד על רובד זה, לפתוח חסימות, או להפעיל חלקים שאינם פעילים עדיין.

הרובד השלישי של ה– DNA , נקרא בפי קריון: "נצח מרכבה אליהו". זה הוא רובד רוחני שעוזר לנו להגיע להתעלות (כזכור – אליהו הנביא עלה בסערה השמיימה).

כיוון שרובדי ה– DNA , צמודים בדרך כל שהיא אחד אל השני הרי כל שינוי שאנחנו יוצרים על ידי עבודתנו הרוחנית באחד הרבדים, יוצרת רטט בכולם ומתרחשים שינויים גם ברבדים האחרים של ה– DNA . התהודה שנוצרת על ידי הרטט, עוברת בכול הרבדים האלקטרומגנטיים ומשפיעה גם על השכבה של ה– DNA הפיזי.

המספר 12 של רובדי ה– DNA שקריון מדבר עליו מעניין ביותר, כי הוא מגיע אלינו גם ממסורות אחרות.

לפי הקבלה – יש 12 אבני בנין בסיסיים של היקום. וישנם 10 מימדים, שהן הספירות. מתוך 22 כוחות אלו – נבנה היקום. האם 12 אבני בנין אלו הם ה– DNA של היקום?

כלומר האם 12 אבני בנין אלו יוצרים את חוקי הטבע שלפיהם היקום פועל?

במסורת שמנית – ברזילאית עתיקה, גם כן מדובר על 12 סלילים שמרכיבים את השורש שלנו, כלומר את ה– DNA . מסורת עתיקה זו של יותר מ- 1000שנים שעוברת מדור לדור, מדברת על חסימות ועל הפעלה של 12 רבדים בתוכנו, שהיום אנו מבינים שזה ה– DNA. מסורת זו אף מציעה תרגילים שונים ועבודה אנרגטית על מנת ליצור את השינוי והתיקון בתוכנו.

אנחנו יודעים כיום, שהמדענים מסוגלים לעשות מעין "ניתוח" גנטי ב– DNA הפיזי. להוציא חלקים מה– DNA ולהשתיל חלקים אחרים. זו היא בעצם ה"הנדסה הגנטית".

מה הם ה"סכינים הגנטיים" שאתם אנחנו , כל אחד מאתנו יכול להיכנס ל– DNA, ולעשות בו שינוי?. ובכן הכלי החזק ביותר הוא "הבעת כוונה".

הבעת כוונה, היא כלי שצריך לבנות אותו. זה בהחלט לא מספיק, סתם להתכוון לטוב.

"הבעת כוונה" אמיתית היא לא רק להגיד את הדברים, וכמובן להתכוון אליהם, אלא זה תהליך הרבה יותר עמוק. קריון מדבר בספריו על יצירת "שותפות עם האל". "האל" יכול להיות עבורנו: אלוהים, או כוחות הטבע, או אנרגיה של אהבה. ברור לכולנו שמשהו מאוד עוצמתי קיים בעולמנו, מעבר למה שאנו יכולים לקלוט בחמשת החושים. אותו כוח החיים או ה"אל" הוא הדבר שיכול להעשיר ולהאשיר את חיינו. אנחנו רוצים קשר ושותפות עם כוח זה בכל צעד בחיים. צריך ליצור את הקשר מלב אל לב, ואת השותפות עם ה"כוח העליון", שיצר את היקום. לפתח את האהבה, ולאפשר לזרום ממנו, ואליו. צריך לדעת להגיד את התודה על כל יום ומאורעותיו. ללמוד את ה"שעורים" שלפעמים קשים, ולצמוח מתוכם. בקיצור צריך לעשות את העבודה, הכמעט יום יומית.

קריון נותן לנו דרך איך ליצור שותפות אמיתית עם הכוח הזה, כך שהוא יהיה צמוד אלינו בדרכנו בעולם הזה. נוכל לדבר אליו, לשמוע אותו ולבחור אם לקבל את עצותיו. רק כשנהיה מחוברים נוכל להביע כוונה אמיתית, לשנות קארמה, ולהשפיע על ה– DNA שלנו.

גם הקבלה נותנת דרכים איך ליצור את החיבור הזה, אם זה דרך כוונות שבתפילות, דרך מדיטציות על אותיות עבריות ובדרכים נוספות.

גם המסורת השמאנית מציעה דרכים של תרגול, כדי ליצור כוונה אמיתית ולהפעיל את רובדי ה– DNA .

לסיום – עבודה על יצירת הרטט הנכון, דרך יצירת כוונה והפעלה של רובדי ה– DNA האלקטרומגנטיים, היא בעיני דרך רבת עוצמה ליצור שינוי פנימי בכל אחד מאתנו, ובעזרתו את השינוי המיוחל באנושות.

אנחנו בפייסבוק